wc_ticket

WC Ticket :-)

Po přečtení titulku jste jistě zmateni a těžko vám to mít za zlé. Pokud jde člověk do divadla, kina či muzea, dostane vstupenku. Za jízdu vlakem, autobusem, tramvají či trolejbusem platíme jízdenkou. Pokud nám pozemní doprava nestačí a zachce se nám něčeho rychlejšího, neobejdeme se bez letenky. To všechno známe z každodenního života, různé lístky jsou jeho normální součástí. Leč jsou věci mezi nebem a zemí, které zas tak běžné nejsou.
Každý z nás někdy pocítí ono "volání přírody", naléhavé nutkání provést činnost, která zpravidla nesnese příliš dlouhého odkladu. Pokud si vybereme záchodek např. v některé stanici pražského metra, stačí vylovit z peněženky pár drobných a vše je odbyto. Ovšem třeba na nádraží v České Lípě je to jinak. Po zaplacení tu totiž dostanete papír. Myslíte snad, že toaletní? Kdepak. A jaký tedy? Škoda slov, podívejte se sami. Podotýkám, že se nejedná o žádný žert ani fotomontáž, ona "jízdenka" je skutečně pravá.
Bez komentáře, obrázek hovoří za vše :-)
Bez komentáře, obrázek hovoří za vše :-)
Sbírka Damir Holas (vydáno na nádraží v České Lípě dne 25.3.2006)
Divíte se? Já se taky divil, co že mi to bodrá zaměstnankyně zatím téměř monopolního železničního dopravce u nás cpe do ruky. Popravdě, měl jsem v tu chvíli jiné starosti. Ale co, pořádek musí být ne?

Vánoční trolejbus 2022

NEJHEZČÍ VÁNOČNÍ TROLEJBUS 2022

  

Třetí ročník ankety o nejhezčí Vánoční trolejbus zná své vítěze.

Kompletní výsledky

  

vanoce20